Yol Aydınlatma - Time Enerji

    Şu anda buradasınız!
  • Anasayfa
  • Yol Aydınlatma

Zorlu dış ortam koşullarına göre tasarlanmış yol armatürlerimiz, 130lm/W’ı aşan verimliliği ile maksimum enerji tasarrufu sağlar.

LEGEND

Zorlu dış ortam koşullarına göre tasarlanmış ENEC belgeli Legend, yüksek ışık verimliliği ile maksimum enerji tasarrufu sağlar.

HARE

Yol ve cadde aydınlatma ürün grubumuzdan Hare, yüksek lümene sahip, tüm mevsim koşullarına uygun, yüksek enerji tasarrufu ve farklı güç seçenekleriyle tüm yol aydınlatma projelerinde hizmet sunar.


FERİS

ENEC Belgeli IP67 Driver'a sahip, yol aydınlatma ürünlerinde kaliteli ve yüksek enerji verimliliğiyle öne çıkar.


ZORA

Yol aydınlatma ürün serimize yeni katılan Zora, tüm zorlu hava şartlarına uyumlu, alüminyum enjeksiyon gövdesi, ENEC belgeli IP67 Driverı, hareketli konsolu ve farklı güç opsiyonları ile yol aydınlatma projelerinde yüksek enerji tasarrufu ve estetiği bir arada.

NERA

Yüksek ışık çıkışına sahip, şık tasarımıyla ön plana çıkan yol ve cadde aydınlatma ürün grubumuzun yeni üyelerinden 60mm direk konsoluyla Nera, enerji tasarrufuyla ekonomik ve tüm zor mevsim şartlarına uygun uzun ömürlü, kaliteli çözümler sağlıyor.

AYZA

Kompakt boyutları ve alüminyum enjeksiyon gövdesi ile birleşen sürücü ve LED kalitesiyle Ayza, yol ve cadde aydınlatma projelerinizde uzun yıllar kusursuz çözümler sunar.PALMA

Minimal tasarımı ve kullanışlı boyutlarıyla birçok açık hava, park, yol aydınlatma projelerinde tercih edilen Palma, farklı güç opsiyonu, yüksek ve tasarruflu ışık çıkışı ile hem şık hem de uzun ömürlü aydınlatma çözümleri sağlar.


PETRA

Petra, yol aydınlatma ihtiyaçlarınız için doğru bir seçenektir. Hem şık hem de ergonomik tasarımı, kullanım kolaylığı sağlayarak estetik açıdan da kullanımı çekici kılar. Yüksek ışık verimliliği, daha az enerji tüketimi ve daha düşük maliyetler sağlarken, uzun ömürlü olması da uzun vadede tasarruf sağlar.

CARMEN

Carmen, hareketli konsoluyla yol aydınlatma kategorisinde şık ve ergonomik tasarımıyla ön plandadır. Yüksek ışık verimliliği, daha az enerji tüketimi ve daha düşük maliyetler sağlarken, uzun ömürlü olması da uzun vadede tasarruf sağlar.


BOLSENA

Şık ve ergonomik yapısıyla farklılaşan yol aydınlatma grubumuzdan Bolsena, yüksek lümen çıkışı, farklı görsel ışık seçenekleri ve opsiyonları ile uzun ömürlü ve ekonomik aydınlatma servisi sunar.

MARTE

Yol aydınlatma ürün grubumuzun kullanışlı ve estetik üyelerinden Marte, görsel ışık seçenekleri, yüksek ışık çıkışı ve farklı güç opsiyonları ile tüm yol ve cadde aydınlatma projelerinde uzun yıllara varan kaliteli servis sunar.

SAKURA TÜNEL

Birçok başarılı tünel projesinde tercih edilen Sakura, güçlü LED ışığı ve kaliteli komponentleriyle hem ekonomik hem de kaliteli hizmeti sunar. Farklı güç opsiyonlarında hazırlanan Sakura, tüm tünel ve yol aydınlatma projelerinizde güvenle tercih edilir.
Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?