Modern Şehir Aydınlatma - Time Enerji

    Şu anda buradasınız!
  • Anasayfa
  • Modern Şehir Aydınlatma

Park ve bahçelerin aydınlatması, dekoratif ve görsel yönlerinin yanı sıra parkın içinden geçen patikalarda yürüyen yayaların güvenliğine odaklanmalıdır. Armatürler şık tasarımı, güçlü ışığı ve zorlu dış ortam koşullarına uygun tasarımı ile parklarda, sitelerde ve kent alanlarında tüm görsel ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılar.

METRIT I

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Metrit , tek ya da çift konsol seçeneğiyle park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Metrit modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.


METRIT II

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Metrit II, modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Metrit I modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

SMART I

Tek ya da çift konsollu olarak tercih edilebilen Smart modern şehir aydınlatma armatürümüz, estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Smart modern şehir aydınlatma armatürü, park ve bahçelerin güvenli ve kaliteli aydınlatmasını sağlar ve mimari çevre aydınlatma projelerinde tercih edilen bir armatürdür.

SMART II

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Smart, modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Smart modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.


WESER I

Weser, enerji verimliliği, dayanıklılık ve şık tasarımı ile mimari projelerde tercih edilir. Park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve estetik görünüm oluşturur. LED teknolojisi kullanılarak üretilen armatür uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır. Alüminyum ve paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak üretilen armatür, rüzgar, yağmur gibi hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

WESER II

Weser II, enerji verimliliği, dayanıklılık ve şık tasarımı ile park, bahçe ve mimari peyzaj projelerinde tercih edilir. Kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve estetik görünüm oluşturur. LED teknolojisi kullanılarak üretilen armatür uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve enerji tasarrufu sağlar. Rüzgar, yağmur, kar, toz gibi tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

VIA

Via, modern şehir aydınlatma armatür serisi içinde önemli bir yere sahiptir. Güçlü LED ışığı ve 4 mevsime uygun kaliteli komponentleri ile uzun yıllar sorunsuz hizmet sunar. Via, park ve bahçeler, mimari çevre aydınlatma projeleri gibi birçok alanda kullanılabilir ve güvenli aydınlatma hizmeti sunar.


TOLL

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Toll, modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Toll modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.OTILE

Modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunan Otile, şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Otile, LED teknolojisi kullanılarak üretilir ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Alüminyum ve paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak üretilen armatür, tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

TOTTO

Şık tasarımı ile Totto, park, bahçe ve mimari projeler için ideal bir aydınlatma armatürüdür. Uzun ömürlü ve kaliteli LED yapısı, alüminyum gövdesi ve enerji verimliliğiyle birçok projede güvenle tercih edilir. Tüm hava koşullarına karşı dirençlidir. Totto, mimari projeler için estetik ve güvenli aydınlatma hizmeti sunar.


PIANA

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Piana, modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Piana modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.


MONA I

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Mona, modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Mona modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.


MONA II

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Mona, modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Mona modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

MEDUSA

Modern şehir aydınlatma uygulamalarında tercih edilen Medusa, uzun ömürlü ve ekonomik aydınlatma hizmeti sağlar. Kullanım alanları: Parklar ve bahçeler, otoparklar.
FAVEN

Modern şehir aydınlatma armatürlerimizden Faven, modern ve estetik yapısıyla park ve bahçelerde kaliteli aydınlatma hizmeti sunar ve şık bir görünüm oluşturur. Birçok mimari park ve bahçe aydınlatma projesinde tercih edilen Faven modern şehir aydınlatma armatürümüzü uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?