Kazım Dirik Mahallesi 375 Sok: No:11/1 Bornova +905323205388 info@timeenerji.com

Hakkımızda - Time Enerji

    Şu anda buradasınız!
  • Anasayfa
  • Hakkımızda

TİME ENERJİ

HAKKIMIZDA

Genel Müdür Tahir BARAN'ın mesajı
Profesyonel iş hayatına başladığım 2001 yılından bugüne Satış Sektöründe kendi ürün portföyünde sektöre yön veren firmalarda edindiğim tecrübeyi, projelerle kalite ve güvenilirlikle özdeşleştirerek hayata geçirdiğimiz TİME ENERJİ, bugün Türkiye’nin en çok bilinen Tedarik Firmalarından birisi oldu. TİME ENERJİ üç kıtada, 25 ülkede, oluşturduğu kurumsal kültürü ile çalışanları için okul olma özelliği kazanmış bir markadır.

TİME ENERJİ, özellikle yurt dışında üstlendiği büyük ölçekli projelerle çıtasını yükselterek; “Mühendislik”, “Değer Mühendisliği”, “Satın Alma”, “Tedarik Zinciri Yönetimi” faaliyetlerini, kalite yönetim sistemi standardını, iş sağlığı ve güvenliği kurallarını ve çevreye duyarlılığı esas alarak sürdürmek hedefindedir.

Sektörde Tedarik firmaların sürüklendiği salt “al-sat” rolü, öngördüğümüz üzere, Mühendislik ve Tedarik Zinciri Proje Yönetiminde kalite adına ciddi bir boşluk oluşturmuştur. Bugün TİME ENERJİ olarak hedefimiz, özellikle büyük ölçekli projelerde hissedilen bu boşluğu doldurmak ve tecrübelerimizi paylaşmaktır.

Biyolojik Yakıt

TİME ENERJİ bünyemizde Biyolojik Yakıt İthalat hizmetlerimizde sunulmaktadır. Yenilenebilir enerji kaynakları alanında da Türkiye'nin öncü firmalarından biriyiz.

Kompresör & Jeneratörler

Time Enerji Oksijen Jeneratörleri, Oksijeni suda çözdürecek sistemler, yakıt tasarrufu sağlayan yenilikçi yanma sistemlerinin İhracatını yapan lider firmalardan biriyiz.
Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?