Endüstriyel Aydınlatma - Time Enerji

    Şu anda buradasınız!
  • Anasayfa
  • Endüstriyel Aydınlatma

Yüksek tavan armatürlerimiz 140lm/W verimlilik ile geleneksel aydınlatma sistemlerine göre %70’e varan enerji tasarrufu sağlayarak işletme maliyetlerini minimuma düşürür.

LOFT

Endüstriyel aydınlatma ürün ailemize yeni katılan Loft, şebekedeki gerilim dalgalanmalarına dayanıklı, sabit akım çıkışlı, 90% ve üzeri elektriksel verimliliğe sahip endüstriyel sürücüsüyle tüm endüstriyel aydınlatma ihtiyaçlarına uygun çözüm üretir.


HELIX

Endüstriyel aydınlatma ürün ailemize yeni katılan Helix, şebekedeki gerilim dalgalanmalarına dayanıklı, sabit akım çıkışlı, 90% ve üzeri elektriksel verimliliğe sahip endüstriyel sürücüsüyle tüm endüstriyel aydınlatma ihtiyaçlarına uygun çözüm üretir.

TUNA

Yüksek yansıtıcılığa sahip, anodize alüminyum reflektöre sahip, şebekedeki gerilim dalgalanmalarına dayanıklı, sabit akım çıkışlı, 90% ve üzeri elektriksel verimliliğe sahip endüstriyel sürücüsüyle Tuna endüstriyel aydınlatma ihtiyaçlarına hem ekonomik hem de kaliteli aydınlatma hizmeti sunar.

ZENNA

Yüksek yansıtıcılığa sahip, şebekedeki gerilim dalgalanmalarına dayanıklı, sabit akım çıkışlı, 90% ve üzeri elektriksel verimliliğe sahip endüstriyel sürücüsüyle Zenna, endüstriyel aydınlatma ihtiyaçlarına hem ekonomik hem de kaliteli aydınlatma hizmeti sunar.

BEGNA

Alüminyum ekstrüzyon gövdesi ve kaliteli komponentleriyle endüstriyel aydınlatmada uzun yıllar tercih edilen Begna, fabrika, depo ve birçok endüstriyel alanda güvenle kullanılır.LONA

Endüstriyel aydınlatmada linear ürünlerimizin en eski ürünlerinden Lona, kendini kanıtlamış yüksek ışık verimliliği ve kaliteli hizmet garantisiyle birçok aydınlatma projesinde kullanılabilir.


NOVA

Nova tüm endüstriyel tesislerde sahip olduğu kaliteli led teknolojisi ile 150 lm/W verimlilik ile geleneksel aydınlatma sistemlerine göre %70'e varan enerji tasarrufu sağlayarak işletme maliyetlerini minimuma düşürür.

ARGENTO

Endüstriyel aydınlatma serimizin yüksek tavan armatürlerinden Argento, kaliteli komponentleriye yüksek verimli ışığa sahiptir. Birçok endüstriyel aydınlatma projesinde uzun yıllar kusursuz aydınlatma hizmeti sağlar.

ALİN

Alin, yüksek güç uygulama gerektiren alanlarda, enerji açısından verimli bir aydınlatma çözümüdür. Korozyona, darbelere ve titreşimlere karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. Farklı lens açısı ve dimleme seçenekleriyle en ideal aydınlık düzeylerini yakalamanızı sağlar.

AKRA

Endüstriyel aydınlatma serimizin ekonomik ve yüksek kaliteli ürünlerinden Akra, alüminyum enjeksiyon gövdesi, ergonomik boyutları ve led ışık kalitesi sayesinde endüstriyel tesisler ve birçok dış mekan aydınlatma ihtiyacında kaliteli hizmet sunar. 100.000 saat ömürlü lede sahiptir.
Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?