İç Mekan Aydınlatma - Time Enerji

    Şu anda buradasınız!
  • Anasayfa
  • İç Mekan Aydınlatma

İç mekan aydınlatma armatürlerimiz, yüksek performanslı komponentleri, kamaşmayı önleyen optik tasarımı, şık görünümü, farklı boyut seçenekleri ve yüksek ışık verimi ile projelerinizde enerji tasarruflu mükemmel çözümler sağlar.

CROSS

Mimari LED aydınlatma ihtiyaçlarına farklı yapısı ve kaliteli ışığıyla hizmet veren Cross Led aydınlatma armatürümüz birçok ofis, iç mekan, plaza ve mimari aydınlatma projesinde tercih edilir.

ORION

Mimari LED aydınlatma ihtiyaçlarına farklı yapısı ve kaliteli ışığıyla hizmet veren Orion LED aydınlatma armatürümüz birçok ofis, iç mekan, plaza ve mimari aydınlatma projesinde tercih edilir.

ENJOY

Mimari LED aydınlatma ihtiyaçlarına modern yapısı ve güçlü ışığıyla hizmet veren Enjoy Led aydınlatma armatürümüz birçok ofis, iç mekan, plaza ve mimari aydınlatma projesinde tercih edilir.

SUDE

Mimari LED aydınlatma ihtiyaçlarına farklı yapısı ve kaliteli ışığıyla hizmet veren Sude Led aydınlatma armatürümüz birçok ofis, iç mekan, plaza ve mimari aydınlatma projesinde tercih edilir.JOKER

Mimari LED aydınlatma ihtiyaçlarına farklı yapısı ve kaliteli ışığıyla hizmet veren Joker Led aydınlatma armatürümüz birçok ofis, iç mekan, plaza ve mimari aydınlatma projesinde tercih edilir.MARİDE

İç mekan aydınlatma armatürlerimizden şık yapısı ve kaliteli LED hizmetiyle sorunsuz servis sağlayan Maride, tüm projelerinizde güvenli hizmet sunar. Yüksek ışık verimliliğine sahip ve farklı ölçü ve güç seçenekleriyle led teknolojisinin kaliteli ürünlerindendir.

MARDE

İç mekan aydınlatma armatürlerimizden şık yapısı ve kaliteli led hizmetiyle sorunsuz servis sağlayan Marde tüm projelerinizde güvenli hizmet sunar. Yüksek ışık verimliliğine sahip ve farklı ölçü seçenekleriyle led teknolojisinin kaliteli ürünlerindendir.TERRA

Farklı boyutlarda ve güç seçeneklerine sahip iç mekan aydınlatma armatürlerimizden Terra, güçlü LED ışığıyla uzun yıllar kesintisiz aydınlatma hizmeti sunar. Tüm iç mekan projelerinde güvenle tercih edilen Terra iç mekan aydınlatma armatürüyle LED teknolojisinin vazgeçilmez üyelerindendir.

ENNA

Enna linear iç mekan aydınlatma armatürümüz, ayarlanabilir farklı boyut seçenekleriyle modern çalışma alanlarının beklentilerine uygun çözümleri görsel ve teknik olarak kaliteli aydınlatma hizmeti sunar. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Enna' da da verimlilik ve uzun ömür ön plandadır. Birçok mimari ve ofis aydınlatma projesinde sorunsuz, şık ve ekonomik çözümler sunar.

DIRITTO

Diritto, tekli ya da ayarlanabilir uzunluk seçenekleriyle modern çalışma alanlarının beklentilerine uygun çözümleri görsel ve teknik olarak sunar. Aydınlatmada sınırları kaldırır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Diritto'da da verimlilik ve uzun ömür ön plandadır. Birçok mimari ve ofis aydınlatma projesinde sorunsuz ve ekonomik çözümler sunar.
Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?